Technické plyny

 

 

Prezentace FAST SERVICE

V rámci stálého vylepšení poskytovaných služeb, vytvořil SIAD pro své zákazníky systém Fast Service - tedy první přímou dodávku plynů a příslušenství koncovým uživatelům. Fast Service to není jen jednoduché vylepšení, ale jde o zcela nový systém prodeje plynů i jejich příslušenství, výměny lahví včetně kontroly zapojení a správnosti používání. Vstupte a poznejte všechny výhody této služby.

Proč FAST SERVICE? 

Doprava - Dopravu u nás neplatíte, plyn přivezeme domů, do dílny, do restaurace, kam si jen vzpomenete a to po celém jihočeském kraji zcela zdarma.Např. České Budějovice, Český Krumlov, Vyšší Brod, Jindřichův Hradec, Písek, Blatná, Netolice, Vodňany, Prachatice, Strakonice a v Táboře. Dle dohody jsou možné i jiné lokality.

Pronájem tlakových láhví- Nebaví Vás platit za nájem tlakových láhví? U nás ho neplatíte!

JAK OBJEDNAT?

triomil, rozvoz plynu,technické plyny,Siad,

Stačí zavolat na uvedené kontakty a my Vám plyn v domluvený termín přivezeme. 

 

Produkty a služby:

 

 

Technické plyny:

Do skupiny technické plyny jsou běžně zařazovány ty plyny nebo plynné směsi, které jsou dodávány do průmyslu pro různé technologické aplikace, od těch tradičních - používaných od počátku 20.století (svařování a řezání) - až po inovované pro potravinářství, metalurgii a chemii.

Do této skupiny tedy patří plyny, které jsou součástí atmosférického vzduchu (kyslík, dusík a argon), se kterými jsou míchány pro příbuznost použití další produkty, jako je vodík, kysličník uhličitý a helium. Z nevzdušných technických plynů je nutno vyzdvihnout hojně používaný acetylén a čpavek. Mezi technickými plyny zaujímají dnes prvořadou důležitost plyny řady STARGON CORGON (plyny a směsi pro svařování) a LaserStar (plyny a směsi pro laserové technologie).

 

Plyny pro potravinářství:

Pro všechny potravinářské aplikace je neobyčejně důležité zabezpečit, aby používané plyny odpovídaly jakostním požadavkům a aby byly vyráběny v souladu s požadavky hygienických předpisů a nařízení.

Plyny řady FOOD určené pro aplikace v potravinářském a nápojovém průmyslu splňují všechny tyto podmínky; jsou certifikovány jako potravinářská plynná aditiva; kromě toho materiály a kontejnery používané pro tyto plyny vyhovují podmínkám použití s potravinami.

 

Plyny pro svařování a řezání:

odvětví svařování a řezání kovů a nabízí širokou škálu specializovaných plynů a směsí plynů.

-ACETYLEN

-Oxid uhličitý

-Argon

-Dusík

-Kyslík

-Směsné plyny STARGON-CORGON

 

 

zkapalněné plyny v láhvích

-propan-butan  

Topný plyn určen pro vytápění, vaření, grily, hořáky, vařiče atd.

Pohonný plyn propan-butan VZV

-určen pro pohon vysokozdvižných vozíků.

 

 

 

 

 

České Budějovice, Český Krumlov, Vyšší Brod, Jindřichův Hradec, Písek, Blatná, Netolice, Vodňany, Prachatice, Strakonice a v Táboře. Dle dohody jsou možné i jiné lokality.